Šicí stroje Staňka

Dodané služby

Postavili jsme zbrusu nový e-shop pro pana Staňka.

Projekt obsahoval:

  • UX & UI design
  • Postavení a naprogramování webu
  • e-shop
  • jako vždy i responzivitu, redakční systém, základní SEO

Jsme rodinná firma, která se již od roku 1992 zabývá servisem a prodejem šicích strojů. Zakládáme si především na kvalitním a rychlém servisu, který je pro nás prioritou. V rámci našich služeb Vám poradíme s výběrem vhodného šicího stroje nejen pro domácnost ale i s kompletním zařízením šicí dílny. Poskytneme Vám názorné předvedení funkcí šicích strojů a naučíme Vás s nimi pracovat. Tím však naše služby nekončí – i po uběhnutí záruční doby garantujeme pozáruční servis. 

Další obrázky

1 2
  • facebook
prekryti

Expedice do světa reklamy a webdesignuNa cestu vás zve kreativní agentura GRAWEB

Tisk a reklama

Ceny za tisk & reklamu

Speciální stránka, kde nejen že najdete naše ceny, ale ještě se i můžete pobavit vtipným videem v moravském stylu. Případně vám Kamil udělá i speciální nabídku na míru.

Zobrazit ceny

Reklamní předměty

Reklamní předměty & e-shop

Milá pozornost či dárek s originálním nápadem. Ideální způsob, jak posílit vztah mezi vámi a zákazníkem! Vybírejte v našem e-shopu, nebo kontaktujte kolegyni Hanu.

Zobrazit ceny

Reklama & marketing

Díky dlouholetým zkušenostem našeho týmu poskytujeme široký rozsah služeb v různých odvětvích reklamy a marketingu. Měníme Vaše sny za skutečnost.

Více o reklamě

Tvorba WWW a e-shopů

Očekáváte od webu více? Preferujete atraktivní a přehledný web s dlouhodobou strategií? Chcete mít jistotu, že se vaše investice vrátí? Pak jste na správné adrese.

Více o webdesignu

Reference aneb Prohlédněte si naše trofeje

Už přes 12 let lovíme pro naše klienty ty nejlepší nápady, nejčistší kompozice a nejúčinnější strategie. Projděte si galerii našich úlovků!

Kdo nám věří

... a stovky dalších.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.