• facebook

Reklama

Reklama & marketing: Mezi kreativitou a strategií

Ukážeme vám nové možnosti, revoluční technologie, neotřelá řešení.  Dáme vám do rukou nástroje, které z vaší marketingové komunikace udělají hodně nebezpečnou zbraň (pro vaši konkurenci). Otevřeme vám cestu k novým zákazníkům a lepším obchodním výsledkům.

Grafika & design

Žádná reklamní kampaň, obal produktu ani firemní komunikace nemůže fungovat bez profesionální grafiky. S pomocí propracovaného grafického designu vzbudíte pozornost a lidé si vaši značku lépe zapamatují.

Tým talentovaných reklamních grafiků

Opravdu mimořádně nadaní grafici představují chloubu naší agentury. Jsou to lidé, kteří na sobě neustále tvrdě pracují, sledují designové trendy, systematicky se vzdělávají v oboru. Mají za sebou bezpočet úspěšných projektů a sami se přesvědčíte, že jejich zkušenosti jsou k nezaplacení.

Kompletní tiskové řešení a další technické vymoženosti

Věříme sice především v sílu lidské myšlenky, ale bez strojů to dnes také nejde.  A tak kromě entusiasmu nám v práci pomáhá také jeden výkonný kávovar, tiskárny XEROX, tiskový plotr MUTOH, moderní počítače, kalibrované DTP monitory a aktuální software. Jsme kompatibilní s produkty Adobe, Corel, Microsoft.

 

grafické návrhy, design

Venkovní reklama

Outdoorová reklama je prostě vidět, proto se stále těší takové oblibě. Navrhneme a vyrobíme jakýkoli venkovní formát, který po nás budete chtít.

Řezaná samolepící reklama

Libovolné nápisy a grafiku do interiéru i exteriérů vám vyřežeme ze samolepicích fólií pro signmaking na speciálních strojích, tzv. plotterech. Tyto fólie se lepí na kovový či plastový podklad a vyznačují se mimořádnou odolností a vysokou životností (až 10 let). Pro řezanou reklamu máte na výběr z široké škály barev a materiálů. 

Velkoformátový tisk

Tiskneme na nejrůznější materiály, např. samolepící fólie, billboardový papír, vlajkovinu, PVC plachty pro venkovní bannery, materiál imitující malířské plátno, fólie do prosvětlených panelů apod.

Výroba venkovní reklamy na míru

Z outdorové reklamy toho umíme opravdu hodně. Zajistíme například reklamní tabule, polepy výloh, materiály pro veletržní výstavy, polepy vozidel (včetně návrhu), reklamní bannery, plachty, orientační a navigační systémy, billboardy… a vlastně cokoli budete chtít.

Zobrazit akční ceny

obrázek venkovní reklamy

Tisk

Existuje řada technologických řešení pro reklamní tisk a mnoho médií, na která lze tisknout. Nabízíme alternativu jak pro ty, kdo za tištěné materiály chtějí ušetřit, tak pro náročné zákazníky vyžadující tu nejvyšší kvalitu. 

Snižte své náklady za tisk

Máme vlastní přístroje i tiskárny, a proto si můžeme dovolit vám nabídnout cenu, která vás zcela jistě příjemně překvapí. Snižte náklady za tisk a získejte konkurenční výhodu!

Tiskové technologie

Dle svých preferencí a potřeb si u nás můžete vybrat ze čtyř tiskových technologií.  Nabízíme digitální tisk, offsetový tisk, flexotisk a velkoformátový tisk.

Co tiskneme?

 • prospekty
 • letáky
 • plakáty
 • pohlednice
 • mapy
 • brožury
 • katalogy
 • časopisy
 • knihy
 • publikace
 • ročenky
 • a další…

Ceník tisku


 

Nahrát soubory

Reklamní předměty

Milá pozornost či dárek s originálním nápadem. Ideální způsob, jak posílit vztah mezi vámi a zákazníkem!

Staňte se součástí každodenního života svých zákazníků

Na reklamní předměty lze různými technologiemi aplikovat loga, nápisy, potisky i fotografie. Vaše značka tak prostřednictvím propisovací tužky, trička či jiného předmětu nenásilnou formou vstoupí do každodenní reality vašich zákazníků či obchodních partnerů. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného dárku pro zákazníky i volbou optimální technologie.

Zaujměte na první dobrou netradičním reklamním předmětem

V naší nabídce naleznete nejen propagační klasiku, ale budete-li chtít, můžeme se vydat i méně ortodoxní cestou. Netradiční reklamní předměty vám dávají jistotu, že zákazníka zaujmete, a pravděpodobně i utkvíte v jeho paměti.

Přejít do e-shopu

 

Reklamní předměty

Profesionální fotografie

Kvalitní fotografie produktů, pracovníků, firemních prostor. Bez toho si už dnes nelze marketing vůbec představit.

Špičkové vybavení

Naším cílem je poskytovat klientům plný marketingový servis, není tak divu, že v našem týmu nechybí profesionální fotograf se špičkově vybaveným ateliérem. Kvalitní fotografie dodají vašim výrobkům na lesku a vaší značce na důvěryhodnosti.

Služby profesionálního fotografa

Náš kouzelník s fotoaparátem vám mj. zajistí fotografie zboží pro eshop, portréty vedení společnosti a zaměstnanců, produktové fotografie, fotografování firemních akcí, reklamní fotografie, fotomontáže, kompletní produkci a postprodukci a další fotografické práce na přání.

 

Fotografické práce, profesionální fotograf

Marketingové poradenství

Marketing prošel za posledních  deset let opravdu revolučními změnami. Po celou tu dobu jsme byli neustále v centru dění, vstřebávali všechny novinky a trendy, pomáhali s marketingovou komunikací stovkám firem, učili se a rostli. 

Jak na marketing pro malé a střední firmy

Specializujeme se na marketingové poradenství pro malé a střední firmy. Proč? Protože toto prostředí dobře známe a už mnohokrát jsme se přesvědčili, že naše doporučení skutečně fungují. Pomůžeme vám odlišit se od konkurence, zvýšit povědomí o vaší značce, posílit vztah klientů k vaší společnosti a v konečném důsledku konečně také dosáhnout vyšších zisků.

Reklamní fullservis

Jsme připraveni vám nejen poradit, ale také vzít správu vašich reklamních kampaní do svých rukou. V návaznosti na marketingové poradenství vám tak například pomůžeme sestavit rozpočet reklamní kampaně včetně volby vhodných médií.

Marketingové poradenství

Reklama & marketing

Díky dlouholetým zkušenostem našeho týmu poskytujeme široký rozsah služeb v různých odvětvích reklamy a marketingu. Měníme Vaše sny za skutečnost.

Více o reklamě

Tvorba WWW a e-shopů

Očekáváte od webu více? Preferujete atraktivní a přehledný web s dlouhodobou strategií? Chcete mít jistotu, že se vaše investice vrátí? Pak jste na správné adrese.

Více o webdesignu

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.