• facebook

Webdesign

Tvoříme úspěšné weby

Navrhujeme a tvoříme weby s jediným cílem - zvýšit váš zisk. Máme ve svém týmu uznávané specialisty na webovou použitelnost a víme, jak vystavět vaši prezentaci, aby se pro návštěvníka stala příjemným zážitkem a vedla ho ke konverzi. Myslíme ale i na váš komfort při správě webu, a proto jsme vyvinuli uživatelsky přívětivý redakční systém GRANET.

Tvoříme úspěšné weby
+16,5% unikátních návštěvníků -38,9% míra okamžitého opuštění +65% konverzní poměr nadpis vysledky

Firemní prezentace

Chcete pro svou firmu moderní a přehledný web, který si navíc hravě zvládnete sami editovat? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Snadněji než s redakčním systémem GRANET už to nejde!

Editovatelný web

S naším intuitivním redakčním systémem budete mít svůj web stále plně pod kontrolou. Můžete si založit, kolik stránek chcete, nahrát libovolné množství fotografií a dalších dat. Váš web poroste spolu s vaší firmou a péče o něj se stane vaším koníčkem.

Responzivní web?

Podstata responzivního webu spočívá v tom, že se automaticky přizpůsobí zařízení, na kterém si ho prohlížíte, ať je to notebook, tablet nebo mobil.
Proč je to důležité? V roce 2015 už bude na weby chodit víc návštěv z mobilů než stolních počítačů. A web bez responze se takovým uživatelům zobrazí špatně nebo vůbec. V agentuře GRAWEB ovládáme responzivní design a postaráme se o to, abyste nepřišli o návštěvníky ani po roce 2015. 

Řešení na míru

Nosíte v hlavě nápad na zcela neobvyklé webové řešení? Takové zakázky jsou pro nás výzvou a vždycky do nich dáváme maximum. Webových stránek na míru jsme vyrobili nespočet a na každé další netypické webové řešení se těšíme.

obrázek venkovní reklamy

Eshop na míru

Prodávejte své zboží online a nenechte se přitom ničím omezovat. Levná krabicová řešení se tváří výhodně, jenže často vám přinesou víc starostí než užitku. Od nás vždycky dostanete profesionální internetový obchod na míru, který se přizpůsobí vašemu typu podnikání a vaší firmě.

Eshop, který opravdu vydělává

Naše eshopy vydělávají reálné peníze. To není reklamní slogan, to je holý fakt. Vedeme si totiž statistiky a víme, že internetové obchody z naší dílny již vydělaly klientům více než 300 milionů Kč. Docela vysoká částka, že? Tak co vám ještě brání rozjet obchodování na internetu s eshopem od nás?

Eshopy B2C i B2B

Nezáleží na tom, zda prodáváte koncovým zákazníkům, nebo od vás nakupují obchodní partneři. Naše internetové obchody jsou vhodné jak pro B2C (business-to-consumer) , tak B2B (business to business) prodej.

Tvoříme eshopy pro obyčejné lidi, ne pro programátory

Administrace našich eshopových řešení je snadná a zvládne ji každý. Nemusíte dokonce mít ani znalosti HTML. Že nevíte, co to je HTML? Tak to je náš internetový obchod pro vás jako stvořený!

Platební brána pro vás e-shop

Platební brána ComGate nabízí více než 50 platebních metod - platby kartou i bankovními tlačítky všech bank v ČR, SK i PL. Platby v měnách CZK, EUR, PLN, HUF, USD, GBP, HRK a RON. Brána komunikuje v 10 jazycích. Má transparentní ceník, kdy s růstem objemů plateb se automaticky snižují poplatky. Procento z běžných transakcí je 0,79 % až 0,99 %. Žádné fixní poplatky u běžných transakcí. Peníze zasílány denně a zdarma na libovolný účet. Více informací na stránce comgate.cz.

obrázek e-shop

Moduly systému

Systém GRANET disponuje několika základními moduly, díky nimž získáte přístup k celé řadě zajímavých funkcionalit. To ale neznamená, že by toho naše weby víc neuměly. V případě požadavků, které jdou nad rámec našich standardních modulů, vám ochotně vyrobíme příslušné řešení na míru.

 • Obsah

  Tento modul umožňuje publikaci článků, novinek a textových bloků pomocí jednoduchého  WYSIWYG editoru.

 • Rezervační systém

  Online rezervace kurtu, stolu v restauraci, pokoje v hotelu či vinného sklepa nikdy nebyly jednodušší.

 • E-shop

  Modul poskytuje například neomezený počet položek v eshopu, možnost definovat parametry produktů nebo rozšířené filtrování zboží.

 • Kontakty

  Tento modul mj. umožňuje rozdělit kontakty do skupin podle organizačních složek (např. oddělení) nebo zvolit jazyky, kterými daná osoba hovoří.

 • Fotogalerie

  Oceníte například možnost hromadného vkládání fotografií, automatické přizpůsobení fotografie či neomezený počet galerií a fotografií.

 • Ankety

  Díky tomuto modulu můžete vytvářet ankety přímo v administraci webu a následně sledovat jejich výsledky.

Domény & hosting

Aby naše nabídka byla opravdu kompletní, poskytujeme našim zákazníkům profesionální hostingové služby od registrace domény až po hosting. 

Hosting v cloudu

Všechny naše weby jsou umístěny v cloudu. Cloud hosting představuje revoluční technologii, která zajišťuje maximální dostupnost a flexibilitu hostovaných služeb. 

Spravujeme více než 400 domén

Za dobu naší působnosti nám klienti svěřili více než 400 domén a jejich počet neustále narůstá. Stále více našich zákazníků si totiž uvědomuje, že správa hostingu i domény jednou firmou je prostě a jednoduše výhodná.

Garance dostupnosti 99.9 %

Hosting poskytujeme pouze našim klientům. Proto se můžeme  zaručit za kvalitu a spolehlivost našich služeb.

obrázek venkovní reklamy

Online marketing

Postaráme se o Vaše kampaně na internetu

 • PPC kampaně (Sklik, Google Ads, Facebook Ads) – platíte pouze za proklik, zobrazení je zcela zdarma
 • společně stanovíme strategii reklamy jak dostat web na výhodné pozice ve vyhledávání
 • reklamní kampaně navrhneme, založíme, nastavíme a zoptimalizujeme
 • vyberte si základní klíčová slova a řekněte co chcete propagovat, my se postaráme o zbytek
 • vytvoříme Vám reklamu dle Vašeho požadavku
 • založení a nastavení kampaní v jednom nebo více vybraných PPC systémech
 • remarketing, retargeting – oslovte Vaše potenciální zákazníky opakovaně

Firemní profil – Facebook, mapy, Firmy.cz…

obrázek online marketing

Oslovte ty správné zákazníky na internetu

Podpořte eshop, web i firmu

Pro více informací volejte nebo pište
608 470 870, pospichalova@graweb.com

 

Klikněte si na ukázky realizovaných kampaní níže.

 

 

Reklama & marketing

Díky dlouholetým zkušenostem našeho týmu poskytujeme široký rozsah služeb v různých odvětvích reklamy a marketingu. Měníme Vaše sny za skutečnost.

Více o reklamě

Tvorba WWW a e-shopů

Očekáváte od webu více? Preferujete atraktivní a přehledný web s dlouhodobou strategií? Chcete mít jistotu, že se vaše investice vrátí? Pak jste na správné adrese.

Více o webdesignu

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.