Dortechnik, s.r.o.

Dodané služby

Pro výrobce skleněných dveří jsme vytvořili nové logo a také novou webovou prezentaci včetně redakčního systému.

  • UX & UI DESIGN
  • Redakční systém GRANET
  • Návrh logotypu

Další obrázky

1 2

Názor klienta

Děkuji agentuře Graweb za návrh a tvorbu webových stránek. Spolupráce byla a doufám, že i nadále bude příjemná a svěží jako víno nebo jako káva, kterou vaří.

Během procesu tvorby stránek byly respektovány naše požadavky a zároveň nám byly poskytovány dobré rady v oblastech, kde jsme laici a kde jsou profesionálové lidé z agentury Graweb.

Nyní oceňujeme jednoduchý administrační systém, pomocí kterého můžeme stránky sami doplňovat a obnovovat. Výsledek našeho kreativního snažení vidíme okamžitě.

Yvona Gajdíková
spolumajitelka společnosti Dortechnik.

  • facebook
prekryti

Expedice do světa reklamy a webdesignuNa cestu vás zve kreativní agentura GRAWEB

Tisk a reklama

Ceny za tisk & reklamu

Speciální stránka, kde nejen že najdete naše ceny, ale ještě se i můžete pobavit vtipným videem v moravském stylu. Případně vám Kamil udělá i speciální nabídku na míru.

Zobrazit ceny

Reklamní předměty

Reklamní předměty & e-shop

Milá pozornost či dárek s originálním nápadem. Ideální způsob, jak posílit vztah mezi vámi a zákazníkem! Vybírejte v našem e-shopu, nebo kontaktujte kolegyni Hanu.

Zobrazit ceny

Reklama & marketing

Díky dlouholetým zkušenostem našeho týmu poskytujeme široký rozsah služeb v různých odvětvích reklamy a marketingu. Měníme Vaše sny za skutečnost.

Více o reklamě

Tvorba WWW a e-shopů

Očekáváte od webu více? Preferujete atraktivní a přehledný web s dlouhodobou strategií? Chcete mít jistotu, že se vaše investice vrátí? Pak jste na správné adrese.

Více o webdesignu

Reference aneb Prohlédněte si naše trofeje

Už přes 12 let lovíme pro naše klienty ty nejlepší nápady, nejčistší kompozice a nejúčinnější strategie. Projděte si galerii našich úlovků!

Kdo nám věří

... a stovky dalších.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.