Moracell - Výroční zpráva

Dodané služby

  • grafika
  • tisk

Navrhli jsme výroční zprávu pro společnost MORACELL s.r.o.

Společnost MORACELL s.r.o. je úspěšný výrobce širokého sortimentu výrobků pro osobní hygienu a domácnost vystupujícího pod značkou Big Soft.

Další obrázky

1 2

Názor klienta

Vážíme si především osobního a v pravém slova smyslu profesionálního přístupu celého firemního týmu, a zvláště vedení firmy, k zákazníkovi, a dále porozumění a entuziasmu při zpracování představ a potřeb zákazníka, které následně dokáží přenést do grafických návrhů a ve finále je dokáží přesně realizovat podle oboustranně odsouhlasených dispozic.

Luděk V a c e k
jednatel MORACELL s.r.o.

  • facebook
prekryti

Expedice do světa reklamy a webdesignuNa cestu vás zve kreativní agentura GRAWEB

Tisk a reklama

Ceny za tisk & reklamu

Speciální stránka, kde nejen že najdete naše ceny, ale ještě se i můžete pobavit vtipným videem v moravském stylu. Případně vám Kamil udělá i speciální nabídku na míru.

Zobrazit ceny

Reklamní předměty

Reklamní předměty & e-shop

Milá pozornost či dárek s originálním nápadem. Ideální způsob, jak posílit vztah mezi vámi a zákazníkem! Vybírejte v našem e-shopu, nebo kontaktujte kolegyni Hanu.

Zobrazit ceny

Reklama & marketing

Díky dlouholetým zkušenostem našeho týmu poskytujeme široký rozsah služeb v různých odvětvích reklamy a marketingu. Měníme Vaše sny za skutečnost.

Více o reklamě

Tvorba WWW a e-shopů

Očekáváte od webu více? Preferujete atraktivní a přehledný web s dlouhodobou strategií? Chcete mít jistotu, že se vaše investice vrátí? Pak jste na správné adrese.

Více o webdesignu

Reference aneb Prohlédněte si naše trofeje

Už přes 12 let lovíme pro naše klienty ty nejlepší nápady, nejčistší kompozice a nejúčinnější strategie. Projděte si galerii našich úlovků!

Kdo nám věří

... a stovky dalších.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.